ZO OSŽ Slovácko
 
   
Domů
A pak, že není větší půlka... PDF Tisk Email
Napsal uživatel Jožka Matůšů   
Pátek, 31 Říjen 2014 11:50

Zdravím všechny.

Píšu vám ohledně turnusů na příští rok a podpisové akce která na můj popud proběhla.

Jak si všichni jistě pamatujete, loňský rok bylo okolo turnusů které jste měli jezdit (jezdíte je i v současné době) hodně křiku. A já rozhodně netvrdím že ne neoprávněně. Když nám nyní přišly návrhy našich turnusů na příští grafikon z Brna, byly v podstatě totožné s tím co jezdíte teď, s jednou změnou v turnuse A22 (budoucím A9) a to takovou, že díky novému vlaku do Nemotic zmizela ta šílená pauza v Brně.

Protože jsem se nechtěl dožít toho co probíhalo ohledně turnusů minulý rok, snažili jsme se vám nabídnout i novou, zcela jinou variantu. Jenže, jak se u nás na Slovácku říká, z hovna bič neupleteš. A pokud jsou vlaky které budeme jezdit i příští grafikon pořád stejné, tak se žádné zázraky dělat nedají. Přesto nová varianta vznikla a vy jste měli na výběr kterou z těch dvou budete preferovat. Jestli stávající turnusy s jednou změnou a nebo úplně nové. A rozhodli jste takto : Pro turnusy které jezdíte nyní bylo 27 vlakvedoucích, pro nové turnusy 25 vlakvedoucích. Toto já musím a budu respektovat, i když ten rozdíl je minimální. Je mně jasné, že polovina z vás bude nasraná, druhá polovina nebude nijak zvlášť odvázaná no a ti co se nepodepsali nikam, těm je to asi jedno. Podpisové archy máme na ZV a kdo chce, může se kdykoli na ně přijít podívat.

Toto bylo ale, podle mého názoru, to nejspravedlivější řešení. Žádného Ježíška který by nám vytvořil turnusy, které vyhovují všem, z Brna ani nikama jinama prostě čekat nemůžeme. A bohužel, ani v našich řadách není nikdo kdo by to dokázal . . .

Takže nyní očekávám opět spoustu vřelých slov na mou hlavu.

Přeji všem hezký den.

Jožka Matůšů

Aktualizováno Neděle, 04 Leden 2015 17:11
 
 
Dnes je 19.10.2019 a svátek má: Michaela
Zítra slaví : Vendelín
A na pozítří se těší : Brigita

Template BLACKPIPES © by Mont-Bit International